Gabriela Sivatori Sittková

Terapeutka, mentorka, spirituální koučka a umělkyně. Průvodkyně na cestě životem.

O mně

kdo jsem

Jmenuji se Gabriela Sittková. Sivatori je mé duchovní a umělecké jméno. Vystihuje mne mnohé, ale mou hodnotou je žít svou životní moudrost, sílu,  hloubku a život s jeho věčnou a nikdy nekončící pestrostí. 

Jsem proměnlivá, divoká a zároveň hluboce klidná.  Ráda se rozvíjím a ochutnávám vše, co mi život nabízí ať už jsou to pády anebo úspěch. Miluji žít tak, abych byla v souladu sama se sebou, mou pravdou a vlastní podstatou mé duše.

Jsem milovnice tance, přírody a přirozenosti, ale také pořádného luxusu a krásných věcí. Mojí vášní a darem je umění a smysl pro detail. Mé poslání a radost nacházím v příbězích a individualitě každého člověka. Můj potenciál nacházím v tom, že existuji. 

Můj příběh a zkušenosti

Moje cesta probuzení a uzdravení začala, při mém absolutním rozkladu s myšlenkami na ukončení života. Nic jsem necítila a nic mi nedávalo smysl. Prošla jsem si obrovským propadem a psychospirituální krizí, kdy jsem neprožívala žádnou vášeň ani radost a má hlava byla plná negativních myšlenek.

Tehdy jsem začala s osobním rozvojem a nikdy jsem s ním neskončila. Dovolila jsem si odkrýt mé hluboké dary, potenciál a vizi, kterou hodlám naplnit.

Přečíst celý můj příběh

Jako dítě jsem byla obětí sexuálního zneužití a toto trauma jsem silně potlačila. Vyrůstala jsem v toxické rodině a vzhledem k mé vysoké citlivosti a empatii jsem již jako dítě vnímala, že je něco hodně špatně. Můj nervový systém se ovšem naučil to, že všechno, co se u nás dělo bylo naprosto v pořádku.

Z mé strany byly dlouhodobě přehlíženy signály mého těla a docházelo k hlubokému potlačování mé podstaty a emocí. Absolutně jsem se odpojila sama od sebe. Začala jsem dělat věci proto, abych zapadla, ne proto, že bych chtěla.

Prošla jsem obdobím, kdy jsem nemohla vstát z posletele, vážila jsem 38 kg, nejedla jsem, každý den jsem brečela, zvracela a myslela jsem si, že se zblázním.

Neměla jsem k sobě samotné žádný lásky plný vztah a namlouvala jsem si, že to jak jsem žila, bylo v pořádku. Prošla jsem si závislostí na lehkých drogách. Okolní Svět byl důležitější než ten můj vlastní. 

Ovšem i přes tyto silné stavy jsem vnitřně cítila, že to takto nemůže skončit. Rozhodla jsem se vzít život do svých vlastních rukou a má vědomá jízda životem odstartovala směrem k mojí duši, tělu, mysli a smyslu mého bytí, abych byla darem mého života.

Nikdy jsem nesáhla po chemických prášcích, i když jsem se bála, že skončím v blázinci. Moje vyšší vědomí totiž vědělo, že toto není ta pravá cesta. Byla jsem hromádka neštěstí a lékaři nevěděli co se mnou. 

Tehdy jsem začala s osobním rozvojem, vlastním sebepoznáním a nikdy jsem s tím neskončila. Vystudovala jsem vysokou školu oboru Komunitní rozvoj, odcestovala jsem do zahraničí a pracovala, jako terénní sociální pracovnice pro rodiny s dětmi.

Protože jsem dostávala poztivní zpětné vazby na to, jak pracuji a funguji s lidmi a co s nimi moje vedení a přítomnost dělá, absolvovala jsem akreditovaný výcvik kouč/terapeut. Během toho, než jsem otevřela svou vlastní činnost, jsem si vyzkoušela leadrship v MLM podnikání, kde jsem zjistila, že opravdu potřebuji kráčet pouze svým vlastním směrem. 

Dovolila jsem si odkrýt mé hluboké dary a potenciál, které dnes při své práci využívám a dělám to, co mě naplňuje. 

Já a aktivační obrazy

Nebylo to hned. Dlouhodobě a zoufale jsem hledala co je to tzv. „moje“ a co zde mohu předávat druhým a zároveň být naplněná. Stále jsem se zúčastňovala sebe rozvojových kurzů, seminářů a hodně četla, abych už konečně našla sama sebe, moje poslání a dary. Když jsem s něčím začala, rychle jsem to vzdala a nevydržela u toho. Nebyla to totiž cesta mé duše a má mise.

Po vytvoření mého prvního obrazu jsem absolutně nedokázala pochopit, co se stalo. Bylo to silné a zároveň zvláštní, ale i přes tyto pocity, které jsem při malbě cítila, byl můj obraz odstaven do rohu. Neviděla jsem jeho potenciál a už vůbec jsem neviděla ten můj vlastní. Říkala jsem si, že takový obraz by namaloval kde kdo, a že jsem nevytvořila nic speciálního. To jsem ovšem naslouchala tomu ne správnému hlasu. 

V životě mě nenapadlo, že bych mohla být umělkyní či průvodkyní.

„Obrovský bod zlomu pro mě nastal, když jsem si opravdu uvědomila a přiznala, že to, co dělám, mě nedělá šťastnou a jestliže takto budu žít dál, smysl mého bytí a mé existence bude na nic. Jednoho dne jsem sama sobě dala velký závazek, že udělám všechno proto, abych naplnila plán mé duše.“

 

 

A já to udělala…

Na místo promarněného života jsem s odvahou „i překážkami, co si budeme povídat“ začala tvořit svou vlastní realitu.

Přijala jsem své umělecké jméno Sivatori a začala žít svůj plný potenciál. Skrze tyto zkušenosti a poznání se mi otevřel další dar vidět plný potenciál i v druhých a být jim zrcadlem k aktivaci a motivaci v jejich vlastní cestě probuzení potenciálu a tvorby podnikání jejich jedinečné duše.

NEZAPOMEŇTE….

„Život vám dává přesně to, co od něj očekáváte.“ 

Christian Godefroy

Sivatori

je moje malá velká část

Je to žena žijící svou duší. Sivatori je ztělesněná hluboká moudrost. Uvědomuje si vzácnost života a to, že není pouze jeden. Hluboce vnímá člověka jako bytost, která si zde přišla prožít svou vlastní zkušenost. Ctí životní zákonitosti a naučila se hrát s kartami, které jí osud namíchal.

Tělo je pro ni chrámem a skrze něj žije to, pro co si zde přišla. Je napojenou umělkyní aktivačních a léčivých obrazů se záměrem a maluje jednotlivé aspekty skládačky zapadající do života člověka. Každý obraz je jedinečným originálem stejně tak, jako každá jednotlivá duše.